Witamy Państwa

Z ostatniej chwili

Posiadamy w swojej ofercie znakomite ubezpieczenia komunikacyjne których, koszt niejednokrotnie jest niższy od ubiegłorocznych. Zapraszamy

Polecamy indywidualne ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie grupowe gwarantuje nam wypłatę wówczas gdy życie nas zaskoczy nieoczekiwanymi kosztami związanymi z wypadkiem, chorobą czy śmiercią bliskiej osoby.

Branżowe Ubezpieczenie OC

Zapraszamy po branżowe ubezpieczenia Odpowiedzialności cywilnej dla Dyrektorów Szkół, lekarzy,

Bardzo dobre ubezpieczenia wyjazdowe

Wyjazd za granicę bez kosztów leczenia to jak balansowanie na linie nad przepaścią czasami się udaje. za kilka złotych dziennie możemy kupić sobie spokój w trakcie podróży.

Witamy nas stronie RaadGiver Doradztwo Ubezpieczeniowe

Firma nasza istnieje od 2004 roku, początkowo jako Doradztwo Europejskie zajmowaliśmy się również pozyskiwaniem funduszy europejskich dla naszych klientów. Powstała  by wspierać i aktywizować działania przedsiębiorców, samorządów i organizacji pozarządowych w zakresie pozyskiwania środków finansowych z funduszy przedakcesyjnych, strukturalnych i programów europejskich.

Z czasem zaczęliśmy oferować usługi w zakresie optymalizacji kosztów, doradzając przy wyborze świadczeń na rzecz pracowników związanych z opieką medyczną i ubezpieczeniową.

Ubezpieczenia Życiowe

Grupa ubezpieczeń dotycząca naszego zdrowia i życia.

Ubezpieczenia Majątkowe

Grupa ubezpieczeń dotycząca bezpieczeństwa naszego majątku stałego ruchomego.

Ubezpieczenia Komunikcyjne

Grupa ubezpieczeń komunikacyjnych zarówno obowiązkowych jak Odpowiedzialność Cywilna kierowcy (OC)oraz dobrowolnych AC i NNW

Call Now Button